Z wiceliderem.

• autor: lksglowienka, 2013-06-14 21:43

W niedzielę 16 czerwca kolejne ligowe spotkanie czeka naszych seniorów, którzy na własnym stadionie podejmą wicelidera rozgrywek - LKS Pisarowce.

Nasza drużyna nadal jest w dołku, gdyż już od 5 kolejek nie potrafi wygrać meczu. W najbliższą niedzielę również będzie ciężko o punkty. Do Głowienki przyjedzie walczący o awans do IV ligi, wicelider rozgrywek - LKS Pisarowce. Obecnie drużyna spod Sanoka ma na koncie 58 punktów i aby zostać liderem po 30 kolejce musi wygrać, zaś Partyzant Targowiska musiałby przegrać w Besku z Przełomem. W ostatnim spotkaniu piłkarze z Pisarowiec przegrali na własnym boisku z Bieszczadami Ustrzyki Dolne 1-3. Nasza drużyna będzie chciała się zrewanżować niedzielnym rywalom za porażkę z jesieni, kiedy to w Pisarowcach, gospodarze wygrali 5-3. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Wojciech Biały 2 i Radosław Frydrych.

Czy nasza drużyna wreszcie się przełamie i sprawi niespodziankę, pokonując wyżej notowanego rywala? Przekonamy się w niedzielę 16 czerwca o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o 15:45. Sędziować będą: A. Kijowski, Krężałek, Farbaniec.