Drugi sparing wygrany.

• autor: lksglowienka, 2013-08-08 20:56

W dzisiaj rozegranym drugim sparingu juniorów, nasz zespół na własnym boisku pokonał LKS Lubatówkę 6-3 (2-1). Bramki dla naszej drużyny strzelali: Kamil Mielnik 2, Michał Guzik, Adam Florczak, Krzysztof Karnasiewicz i Krzysztof Wiśniewski.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Liberacki, Lenik, P. Kucza, Szubra - Karnasiewicz, Florczak, Guzik, Wiśniewski - Kurowski, Mielnik oraz Płonka, Płoucha, Zajdel, K. Kucza.

Kolejny sparing nasza drużyna rozegra w najbliższy poniedziałek (12.08). Będzie to również mecz z LKS Lubatówką, jednak będzie on rozegrany na stadionie w Lubatówce. Mecz zaplanowano na godz. 18:00, wyjazd zawodników o 17:00 z rynku w Głowience.

Plan drużyn młodzieżowych na następny tydzień:
12.08 (poniedziałek) - Sparing juniorów z LKS Lubatówka - godz. 18:00 w Lubatówce, godz. 17:00 wyjazd z rynku w Głowience
14.08 (środa) - Trening trampkarzy - godz. 17:30 - Stadion w Głowience
14.08 (środa) - Trening juniorów - godz. 18:30 - Stadion w Głowience

Kierownik drużyn młodzieżowych prosi trampkarzy, o dostarczanie deklaracji do następnego czwartku (15.08).