Start juniorów i trampkarzy.

• autor: lksglowienka, 2013-08-22 13:33

W sobotę 24 sierpnia zainauguruje klasa "A" - grupy II juniorów i trampkarzy. W rozgrywkach tych występować będą nasze drużyny młodzieżowe, które w I. kolejce zmierzą się w derbowych spotkaniach z Piastovią Miejsce Piastowe. Spotkania zapowiadają się ciekawie, gdyż są to derby gminy Miejsce Piastowe, a sobotni rywal - Piastovia debiutuje w tym sezonie na boiskach piłkarskich. Tak więc zapraszamy w sobotnie przedpołudnie na stadion do Głowienki. Początek spotkań o godz. 11:00 (juniorzy) i 13:00 (trampkarze). Sędziować będą: J. Solecki i Żołna.

Pozostałe pary I. kolejki klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy:
LKS Lubatówka - Guzikówka/Koniczynka Krosno, Beskid Równe - Tęcza Zręcin, Błękitni Jasienica Rosielna - Wisłok Krościenko Wyżne, Burza Rogi - Jasiołka Świerzowa