Jak nie teraz, to kiedy?

• autor: lksglowienka, 2013-10-18 10:25

W niedzielę 20 października nasi seniorzy rozegrają już dwunaste spotkanie ligowe w tym sezonie. W meczu XII. kolejki klasy "A" - grupy II podejmiemy Spartę Osobnica.

Jak nie teraz, to kiedy? Takie pytanie powinni postawić sobie nasi zawodnicy, którzy w niedzielę zmierzą się na stadionie w Głowience z najsłabszym aktualnie zespołem ligi - Spartą Osobnica, która po kilkunastu latach przerwy powróciła do klasy "A". Powrót ten nie jest jak na razie zbyt udany dla zespołu spod Jasła, który w rozegranych dotychczas 11 meczach, wszystkie 11 przegrał. Zapewne piłkarze z Osobnicy, przyjadą w niedzielę do Głowienki po pierwsze punkty. Ostatnio przegrali u siebie z Burzą Rogi 2-6. Ostatnie starcie naszej drużyny z zespołem Sparty miało miejsce - w sezonie 1999/2000, w rozgrywkach klasy okręgowej. Dwukrotnie wygrywała nasza drużyna. Na jesień w Głowience 2-0, na wiosnę w Osobnicy 2-1. W sezonie tym nasza drużyna awansowała do V ligi krośnieńsko-przemyskiej.

Czy naszej drużynie uda się wygrać w niedzielnym pojedynku ze Spartą? Przekonamy się w niedzielę 20 października o godz. 14:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o 13:00. Sędziować będą: Jakieła, Mir. Guzik i Łapka.