Orzeł przyjeżdża do Głowienki.

• autor: lksglowienka, 2013-10-31 18:50

W niedzielę 3 listopada nasi seniorzy rozegrają czternaste spotkanie w tym sezonie, w którym podejmować będą Orła Faliszówka.

Nasza drużyna nadal przeżywa spory kryzys, gdyż już od ośmiu spotkań nie potrafi pokonać rywala. W ostatnim meczu przegrała na wyjeździe z Tempo Nienaszów 1-2, a jedynego, długo oczekiwanego gola zdobył Piotr Guzik. W najbliższą niedzielę o punkty również będzie ciężko. Tym razem podejmować będziemy drużynę Orła Faliszówka, która z dorobkiem 25 punktów zajmuje wysokie, 5. miejsce w ligowej tabeli. Drużyna ta, podobnie jak i w poprzednich latach, strzela dużo bramek, głównie za sprawą braci Michała i Damiana Waliszko, którzy z 34 zdobytych przez drużynę goli w tym sezonie, wspólnie zdobyli już ich 19. Jednak dalej ich słabszą stroną jest gra w defensywie, chociaż w porównaniu z poprzednimi latami wygląda już ona lepiej, czego efektem jest strata 26 bramek. W ostatnim meczu piłkarze Orła pokonali u siebie Burzę Rogi 4-0. Po raz ostatni z piłkarzami z Faliszówki zmierzyliśmy się 29 kwietnia ubiegłego roku. Na stadionie w Kopytowej padł remis 2-2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Biały i Stanisław Borek.

Czy nasza drużyna w najbliższą niedzielę sprawi niespodziankę i odniesie długo oczekiwane zwycięstwo? Przekonamy się w niedzielę 3 listopada o godz. 13:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 12:00. Sędziować będą: K. Mazur, Radożycki, Żyłka.

Ze względu na żałobę narodową, przed meczem uczcimy minutą ciszy pamięć niedawno zmarłego Premiera RP Tadeusza Mazowieckiego.