W Osobnicy ze Spartą.

• autor: lksglowienka, 2014-06-06 08:52

W najbliższą niedzielę (8.06) naszych seniorów czeka jedno z najważniejszych spotkań w rundzie wiosennej sezonu 2013/14. Nasza drużyna uda się do Osobnicy, gdzie zmierzy się z tamtejszą Spartą, która w tabeli znajduje się tuż za plecami naszego zespołu.

Początek tego meczu został zaplanowany na godz. 11:00 na stadionie w Osobnicy. Wyjazd zawodników o godz. 9:00 z rynku w Głowience. Spotkanie będą sędziować: L. Szelc, R. Zaremba, T. Kijowski.

Informujemy również, że spotkanie XXVI. kolejki klasy "A" - grupy II seniorów z ostatniej niedzieli (1.06) pomiędzy Przełęczą II Dukla a Ostoją Kołaczyce (na boisku 1:1) zostało zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść drużyny z Kołaczyc. Wynik został uwzględniony w tabeli.