W "Grupie Śmierci" na Pucharze Starosty.

• autor: lksglowienka, 2014-07-30 13:07

W najbliższą niedzielę 3 sierpnia nasi seniorzy udadzą się na XVI Puchar Starosty Krośnieńskiego, który zostanie rozegrany na stadionie w Klimkówce.

Nasza drużyna trafiła do grupy C, w której oprócz naszego zespołu są dwie drużyny z klasy okręgowej: Orzeł Faliszówka i Iwonka Iwonicz. Można śmiało powiedzieć, że trafiliśmy do "grupy śmierci". W pozostałych grupach znalazły się zespoły:
Grupa A - Karpaty Klimkówka (kl. A), Rotar Węglówka (kl. C), Nurt Potok
(kl. C)
Grupa B - Florian Rymanów Zdrój (kl. B), Jasiołka Jaśliska (kl. B), Przełęcz Dukla (juniorzy)

Nasza grupa rozpocznie zmagania o godz. 12:30.

W rozwinięciu newsa Regulamin turnieju.

Termin i miejsce: Turniej odbędzie się w dniach 3.08.2014 r. o godz. 9.00 w Klimkówce na stadionie GLKS „Karpaty” – Gm. Rymanów

Uczestnicy: w turnieju uczestniczą drużyny z powiatu krośnieńskiego, po jednej drużynie z każdej gminy. W turnieju mogą uczestniczyć  zawodnicy w wieku seniora i juniora (junior musi mieć skończone 16 lat na dzień 3.08.2014 r.) zarejestrowani w OZPN w danym klubie w rundzie wiosennej (zawodnicy danego klubu tzn. posiadający aktualną kartę zawodnika tego klubu oraz listę zgłoszeń potwierdzoną przez OZPN) i posiadający ważną kartę zdrowia - bez karty zdrowia nie zostaną dopuszczeni do gry. Przy transferze musi być przedstawiona umowa potwierdzona przez OZPN. Zawodnik, który ukończył 28 lat musi przedstawić zwolnienie ze starego klubu i deklarację przystąpienia do nowego klubu.

System turnieju: Organizator turnieju proponuje następujący system rozgrywek:

podział na 3 grupy - grupy A ,B i C – po 3 drużyny.

W grupach gry każdy z każdym. Zwycięzcy grup grają również każdy z każdym.

Mecz trwa 2 x 15 minut. Zwycięstwo – 3 pkt, Remis – 1 pkt, przegrana – 0 pkt.

Po losowaniu grupy przedstawiają się następująco:

Grupa A – godz. 9.00

- GLKS Karpaty Klimkówka

- LZS Rotar Węglówka

- LKS Nurt Potok

Grupa B – godz. 10.30

- KS Florian Rymanów Zdrój

- LKS Jasiołka  Jaśliska

- KS Przełęcz Dukla – juniorzy

Grupa C – godz. 12,30

- LKS Orzeł Faliszówka

- LKS Głowienka

- LKS Iwonka Iwonicz

Organizator: Starostwo Powiatowe w Krośnie, GLKS Karpaty Klimkówka, Gmina Rymanów.

Podczas turnieju obowiązują przepisy PZPN. Turniej sędziują sędziowie Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie.

O miejscu w tabeli decyduje:

1. większa ilość zdobytych punktów,

2. w przypadku równej ilości pkt. bezpośrednie spotkanie,

3. w przypadku uzyskania remisu lepsza różnica bramkowa,

4. w przypadku identycznej liczby punktów i bramek zdobytych przez 3 drużyny w grupie , o wyjściu z grupy decyduje losowanie

5. rzuty karne – wykonywane pomocniczo (po 3 rzuty) po każdym remisowym spotkaniu w celu rozstrzygnięcia meczu w przypadku gdy drużyny uzyskają równą ilość punktów i bramek.

Organizatorzy zapewniają:

miejsca I, II , III – puchary i  nagrody,

pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy i piłki

zimne napoje, posiłek

Uwaga: