Kolejne mecze wyjazdowe młodzieży.

• autor: lksglowienka, 2014-09-25 15:28

W piątek 26 września nasi młodzicy rozegrają mecz VI. kolejki rozgrywek klasy terenowej - grupy III. Będzie to spotkanie derbowe, gdyż nasza drużyna uda się do Miejsca Piastowego, gdzie zmierzy się z tamtejszą Piastovią. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00, wyjazd zawodników o 14:30 z rynku. Sędziować będzie M. Szczepanik.

W sobotę 27 września również swoje szóste mecze ligowe rozegrają nasi juniorzy i trampkarze, którzy zagrają również na wyjeździe. Ich rywalami będą zespoły Zorzy Łęki Dukielskie. Mecze rozpoczną się wyjątkowo o 12:00 (juniorzy) i 14:00 (trampkarze). Wyjazd został zaplanowany na godz. 11:00 z rynku w Głowience, zbiórka 15 minut przed wyjazdem. Sędziować będą: R. Zaremba, Bliźniak.