Ruszają rozgrywki młodzieżowe.

• autor: lksglowienka, 2015-04-15 11:43

W najbliższy weekend rundę wiosenną rozpoczną nasze drużyny młodzieżowe. Jako pierwsi na boisko wybiegną młodzicy, którzy na inaugurację rundy wiosennej podejmą zespół Nafty Jedlicze. Początek tego spotkania o godz. 16:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o 15:15. Sędziować zawody będzie p. Witosław Trybus.

Natomiast w sobotę swoje pierwsze wiosenne mecze rozegrają juniorzy i trampkarze. Na starcie wiosennych potyczek czekają ich spotkania wyjazdowe z Tęczą Zręcin. Mecze rozpoczynać się będą tradycyjnie: 11:00 (juniorzy) i 13:00 (trampkarze), Informację dot. wyjazdu zawodników na mecz podamy niebawem. Sędziować będą: Szczurek i Jakieła.

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom młodzieżowym w trakcie całej rundy wiosennej.