Dwa mecze seniorów, młodzież w piątek.

• autor: lksglowienka, 2015-06-03 13:49

Dwa spotkania ligowe czekają w najbliższy długi weekend naszych seniorów, którzy są już pogodzeni z grą w przyszłym sezonie na boiskach klasy "B".

Najpierw w czwartek 4 czerwca (Boże Ciało) podejmą zespół Tęczy Zręcin, który w rundzie wiosennej gra słabiej niż w pierwszej rundzie, jednak ostatnio niespodziewanie pokonał aspirującą do awansu drużynę Tempo Nienaszów 2-0. Trzy dni później (niedziela, 7.06), kolejny wyjazdowy mecz seniorów. Rywalem będzie niepewny jeszcze utrzymania w klasie "A" zespół Huraganu Zarzecze, który będzie chciał się zemścić naszej drużynie za jesienną porażkę 1-3.

Czwartek 4.06 - LKS Głowienka - Tęcza Zręcin - godz. 16:30 - Stadion w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 15:30. Sędziować będą: Pielech, K. Mazur, K. Szul.
Niedziela 7.06 - Huragan Zarzecze - LKS Głowienka - godz. 11:00 - Stadion w Dębowcu. Wyjazd na mecz zaplanowany wstępnie został o godz. 9:00 z rynku w Głowience. Sędziować będą: Kolbusz, D. Dykas, S. Rak.

Natomiast nasze drużyny młodzieżowe rozegrają swoje spotkania w piątek.

Tradycyjnie swój mecz w piątkowe popołudnie rozegrają młodzicy, którzy podejmą drużynę Przełęczy Dukla. Mecz rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 15:10. Zaraz po zakończeniu meczu młodzików, na boisko wybiegną trampkarze, którzy podejmą rywala "zza miedzy" - Guzikówkę Krosno. Mecz zaplanowany został na godz. 17:30. Zbiórka zawodników o godz. 16:30. Obydwa spotkania sędziować będzie Klamut.

Juniorzy w tym tygodniu nie grają swojego meczu, gdyż ich sobotni rywal - Guzikówka Krosno, wycofała się z rozgrywek.