Czas na Huragan.

• autor: lksglowienka, 2015-08-19 12:37

W najbliższy czwartek nasi seniorzy rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Będzie to zaległy mecz 1. kolejki na wyjeździe z Huraganem Jasionka. Przypomnijmy, spotkanie to pierwotnie miało zostać rozegrane 9 sierpnia, jednak na prośbę zespołu z Jasionki zostało ono przełożone i zostanie rozegrane w czwartek. Czy nasz zespół, który w pierwszym meczu pokonał drużynę z Żeglec 2-1, wywiezie z Jasionki kolejne 3 punkty? Po raz ostatni z Huraganem nasza drużyna grała w kwietniu 2011 roku i wygrała 1-0, po golu Stanisława Borka.

Spotkanie zaległe 1. kolejki Huragan Jasionka - LKS Głowienka w czwartek 20 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie w Jasionce. Zbiórka i wyjazd zawodników o godz. 15:30 z rynku w Głowience. Mecz ten poprowadzą sędziowie: T. Kijowski, M. Solecki, Pękala.

Zawodnicy proszeni o zabranie dowodów tożsamości.