Informacje dot. drużyny młodzików.

• autor: lksglowienka, 2015-08-20 11:03

28 sierpnia (piątek) planowany jest start sezonu w rozgrywkach klasy młodzików - grupy IV, do których została zgłoszona również nasza drużyna, która pierwszy mecz rozegra na wyjeździe z Sobniowem Jasło. Kolejnymi rywalami naszej najmłodszej drużyny będą: Standart Święcany, Liwocz Brzyska, Wisłok Krościenko Wyżne, Przełęcz Dukla, WKS Wojaszówka, Guzikówka Krosno, LKS Skołyszyn oraz Nafta Jedlicze. Runda jesienna zakończy się 16 października.

Jednak istnieje spore ryzyko, że nasza najmłodsza drużyna nie przystąpi do rozgrywek z powodu... małej ilości zawodników z roczników 2003 i młodszych, chcących grać w piłkę nożną. Na tę chwilę chętnych jest zaledwie 8 zawodników, a żeby drużyna mogła grać i trenować potrzeba około 15 osób. Dlatego zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy chcą, aby młodzicy w Głowience mogli przystąpić do rozgrywek. Wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki z roczników 2003, 2004, 2005 i 2006 z Głowienki i okolic gorąco zapraszamy w piątek 21 sierpnia na godz. 17:00 na trening, który odbędzie się na stadionie w Głowience.

Ponadto Klub poszukuje sponsorów na zakup strojów piłkarskich i sprzętu sportowego (dresy, piłki, narzutki treningowe) dla drużyn młodzieżowych LKS Głowienka. Więcej informacji udziela kierownik drużyn młodzieżowych Łukasz Frydrych pod nr telefonu: 739-232-856.