Drugi jesienny wyjazd.

• autor: lksglowienka, 2015-08-21 10:07

Krótki odpoczynek mają w tym tygodniu nasi seniorzy, którzy po czwartkowej porażce w Jasionce, już w niedzielę będą mieli kolejny ligowy mecz. Tym razem w 3. kolejce, czeka naszych piłkarzy kolejny wyjazd. W Świerzowej zmierzą się z miejscową Jasiołką, z którą po raz ostatni mierzyli się w maju 2010 roku, kiedy to na stadionie w Głowience, zespół ze Świerzowej wygrał 1-2. Czy naszej drużynie uda się pokonać Jasiołkę?

Przekonamy się o tym w niedzielę 23 sierpnia. Mecz rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie w Świerzowej Polskiej. Zbiórka i wyjazd zawodników o 15:30 z rynku w Głowience. Zawodnicy spoza Głowienki mają stawić się o 15:45 na stadionie w Świerzowej. Sędziować będą: Gancarz, Olbrycht, Mroczka.