Remis na inaugurację.

• autor: lksglowienka, 2009-03-29 13:29
Na inaugurację rundy wiosennej drużyna LKS Głowienka zremisowała na wyjeździe z LKS Czeluśnicą
0-0.

Relacja w rozwinięciu newsa i w terminarzu.
Zdjęcia w galerii.

Wyrównane spotkanie zobaczyli kibice na stadionie w Czeluśnicy, gdzie spotkały się drużyny tamtejszego LKS-u i jej imienniczki z Głowienki.

Początek należał do gospodarzy, którzy mieli jedną dobrą okazję, ale piłka po ich strzale poszybowała z dala od bramki. Później za robotę wzięli się goście, lecz strzał Mrowca w wielkim zamieszaniu z 5 metrów wybili gospodarze. W I połowie okazje w drużynie z Głowienki mieli jeszcze Celny, ponownie Mrowiec i Pernal.

W II połowie mecz stał jeszcze bardziej na wyrównanym poziomie i zarówno gospodarze jak i goście mieli swoje okazje. U gości nie wykorzystali ich m.in. Mrowiec, Celny i Maślanka.

Remis jak najbardziej sprawiedliwy dla obu drużyn, ale pewnie czują trochę niedosyt, bo mecz mogli wygrać zarówno gospodarze, jak i goście.