ogółem: 2 911 326

Podsumowanie XIV. kolejki klasy "A-2"

• autor: lksglowienka, 2009-03-29 21:30
W rozwinięciu newsa podsumowujemy XIV. kolejkę (inauguracyjną rundy wiosennej) klasy "A-2" seniorów.
W najbardziej ciekawym spotkaniu tej kolejki w Kołaczycach, tamtejsza Ostoja grała z liderem rozgrywek, Gaudiumem Łężyny. Po dobrym spotkaniu, gospodarze zwyciężyli 2-1, a po 15 minutach gry prowadzili już 2-0.
Pomimo, iż goście w drugiej połowie atakowali, to udało im się zdobyć tylko jedną bramkę.

Nikt zapewne nie spodziewał się, że w Jaśle rezerwa IV-ligowych Czarnych, aż tak wysoko rozgromi Jasiołkę Szebnie. Piłkarze z Jasła grali większością rezerwowych zawodników z I drużyny i stąd taki efekt. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8-1 dla Jasła.

W derbach gminy Chorkówka, w Kobylanach zmierzyły się Victoria Kobylany i Nafta Chorkówka. Mecz zakończył się remisem 2-2.

W Osieku Jasielskim, gdzie jako gospodarz gra swoje mecze Zamczysko Mrukowa, po niezłym spotkaniu pokonała beniaminka Huragana Jasionka 1-0.

W Czeluśnicy kibice nie doczekali się bramek. LKS Czeluśnica zremisowała bezbramkowo z LKS Głowienka.

Burza Rogi miała spotkanie z Sobniowem gładko wygrać, jednak nikt się nie spodziewał, że mecz zakończy się remisem. Ostateczny wynik 3-3.

W Świerzowej, tamtejsza Jasiołka podejmowała Kotwicę Korczyna. Do przerwy goście prowadzili 1-0, potem było już 3-0, ale gospodarze mogli nawet ten mecz zremisować. Kotwica w ostateczności wygrała 3-2.