Aktualności

Podsumowanie XV. kolejki Klasy "A-2"

• autor: lksglowienka, 2009-04-06 15:00
W rozwinięciu newsa podsumowujemy XV. kolejkę klasy "A-2" seniorów.
W najciekawszym spotkaniu tej kolejki, w Korczynie, tamtejsza Kotwica spodziewała się wysokiego zwycięstwa z LKS Czeluśnicą. Stało się jednak inaczej. Gospodarze zremisowali 2-2, a do przerwy przegrywała już 0-2. Dwie bramki dla Kotwicy zdobył były zawodnik Głowienki, Łukasz Zając.

Największą sensację tej kolejki sprawiła Jasiołka Szebnie, która pokonała na swoim stadionie Ostoję Kołaczyce 1-0.

W Sobniowie zmierzyły się Sobniów Jasło i Jasiołka Świerzowa, która chciała tam wygrać. Nie udało jej się to zadanie. Gospodarze po dobrym meczu wygrali 3-1.

Nafta Chorkówka pokonała u siebie Burzę Rogi 1-0. Mecz stał na słabym poziomie i ciężkie zadanie będzie mieć Burza, żeby utrzymać się w klasie "A".

LKS Głowienka zremisowała na swoim stadionie z Zamczyskiem Mrukowa 1-1. Goście objęli prowadzenie w 42 minucie, chociaż to miejscowi mieli więcej okazji w I połowie. Honor Głowienki uratował w doliczonym czasie gry II połowy z rzutu karnego, bramkarz Kozieradzki, który zdobył już swoją 4 bramkę w tym sezonie i jest najlepszym strzelcem drużyny.

Lider z Łężyn, tamtejszy Gaudium pokonał u siebie 2-0 Victorię Kobylany, chociaż do przerwy to goście byli lepsi, jednak nie udało im się zdobyć bramki. Dla gospodarzy jedną bramkę zdobył najlepszy strzelec ligi, Smoleń.

W Jasionce, zmierzyły się ze sobą, miejscowy Huragan i rezerwa Czarnych Jasło. Gospodarze zwyciężyli to spotkanie, ostatecznie wygrywając 1-0.