Kolejny remis.

• autor: lksglowienka, 2009-04-26 19:43
Drużyna seniorów LKS Głowienka po raz kolejny zremisowała w tym sezonie, tym razem z Ostoją Kołaczyce
0-0.

Szersza relacja w rozwinięciu newsa.
Zdjęcia w galerii.
Pomimo braku bramek, kibice zgromadzeni na stadionie w Głowience zobaczyli niezłe widowisko, gdzie miejscowy LKS zremisował z Ostoją Kołaczyce. W tym spotkaniu przeważali gospodarze, którzy już w 10 minucie meczu mogli objąć prowadzenie, jednak piłka po strzale głową Wilka wyszła poza boisko. Następnie okazje u gospodarzy mieli jeszcze Celny, M. Guzik i ponownie WEilk, jednak ich strzały nie wpadły do bramki. W II połowie najdogodniejszą okazję miał Celny, którego uderzenie było jednak niecelne. Wcześniej jeszcze głową strzelał M. Guzik, jednak piłka minimalnie wyszła poza boisko. Okazje u gospodarzy mieli jeszcze Celny z rzutu wolnego i Wilk dwukrotnie.