Drużyna LKS Głowienka przegrała na wyjeździe z Victorią Kobylany

Bramkę dla naszej drużyny zdobył:
Karol Kozieradzki

Szersza relacja w rozwinięciu.
Zdjęcia w galerii.

Drużyna Głowienki tym razem frajersko przegrała z Victorią Kobylany 1-2. Na początku meczu najdogodniejszą okazję dla gości miał Celny, który jednak nie trafił do bramki z 10 metrów. Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę w 25 minucie po błędzie obrony i napastnik Victorii mijając jeszcze 2 zawodników pokonał strzałem w długi róg Kozieradzkiego. Pod koniec pierwszej połowy okazję dla gości miał Mrowiec, który dostał wrzutkę na głowę z rzutu rożnego, jednak piłka po jego strzale głową wyszła poza boisko. W II połowie goście chcieli szybko odrobić straty. Udało im się to w 65 minucie, gdy sędzia podyktował rzut karny za faul na Maślance. Rzut karny pewnie wykorzystał Kozieradzki. Trzy minuty później goście mieli kolejną dobrą okazję. Mrowiec podał na prawą stronę do Krupy, jednak ten w sytuacji sam na sam zmarnował tą okazję. W końcówce obydwie drużyny chciały doprowadzić do zwycięstwa i udało się to gospodarzom. Jeden z zawodników Victorii przeszedł pół boiska, ominął Michalskiego i strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości.