Podsumowanie XVIII. kolejki

• autor: lksglowienka, 2009-05-04 14:34
W rozwinięciu newsa podsumowujemy XVIII. kolejkę klasy "A-2" seniorów.
W najciekawszym spotkaniu tej kolejki rezerwa IV-ligowych Czarnych Jasło grała na swoim boisku z Zamczyskiem Mrukowa. Mecz zakończył się bez sensacji. Gospodarze wygrali 3-0.

Ostoja Kołaczyce po raz kolejny zawiodła na własnym boisku, tym razem remisując z niżej notowaną LKS Czeluśnicą 3-3.

Remis był również w meczu Burzy Rogi z Huraganem Jasionka, gdzie kibice zgromadzeni na stadionie w Rogach nie doczekali się bramek.

Nafta Chorkówka nie dała rady ugrać nawet 1 punktu na swoim stadionie z Kotwicą Korczyna. Drużyna z Korczyny, która aspiruje do awansu do klasy okręgowej, wygrała 4-2.

Największą sensację tej kolejki sprawiła drużyna Sobniowa Jasło, która wygrała z liderem tabeli, drużyną Gaudium Łężyny 3-0.

W Kobylanach, gospodarze uratowali zwycięstwo w 89 minucie, pokonując walczącą o utrzymanie LKS Głowienkę2-1.

Jasiołka Świerzowa pokonała na swoim boisku imienniczkę z Szebni 3-2, przegrywając już nawet 0-2.

W meczu rozegranym awansem z 10 maja, Gaudium Łężyny pokonał u siebie Naftę Chorkówka 3-1.