dzisiaj: 769, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 895

Długo oczekiwane zwycięstwo.

• autor: lksglowienka, 2009-05-17 21:49
Drużyna seniorów LKS Głowienka wreszcie wygrała na wyjeździe z Jasiołką Świerzowa
3-1

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:
Łukasz Celny
Marcin Guzik (dwie)

Szersza relacja w rozwinięciu.
Zdjęcia w galerii.

Drużyna Głowienki czekała aż 7 meczów, żeby zdobyć komplet punktów. Udało im się to wreszcie w meczu wyjazdowym z Jasiołką Świerzowa. Goście zdobyli pierwsza bramkę w 15 minucie. Nawrocki podał do M. Guzika, ten drugi ominął obrońcę gospodarzy, następnie wrzucił na 16 metr do niepilnowanego Celnego, a ten strzałem prawą nogą pokonał bramkarza. Przy drugiej bramce sytuacja się odwróciła. Celny wypuścił w uliczkę M. Guzika, który w sytuacji sam na sam nie zmarnował okazji. 3 minuty później było już 3-0. M. Guzik, dostał „crosowe” podanie na prawe skrzydło, biegowo wyprzedził obrońcę Jasiołki i strzałem w krótki róg pokonał ponownie bramkarza. W II połowie zadowoleni z wyniku goście nieco się cofnęli, lecz przez cały kontrolowali sytuację, wybijając uderzenia piłkarzy Jasiołki, kilkakrotnie groźnie kontratakując. Jedyny gol dla gospodarzy z rzutu karnego, podyktowanego za dotknięcie piłki ręką przez Borka.