Zwycięstwo na ciężkim terenie.

• autor: lksglowienka, 2009-05-31 16:44
Drużyna seniorów LKS Głowienka wygrała na wyjeździe z Naftą Chorkówka
4-0.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:
Marcin Guzik (dwie)
Jakub Hejnar
Michał Zima

Szersza relacja w rozwinięciu.
Zdjęcia w galerii.
W bardzo ciężkich warunkach przyszło grać drużynom Nafty Chorkówka i LKS Głowienka, bo piłkarze tych dwóch drużyn musieli zmagać się z bardzo złym stanem boiska i wielkimi opadami deszczu, które trwały przez prawie całą pierwszą połowę. Na początku dobrze zaczęli gospodarze, którzy mieli dwie dobre okazje, jednak Głowienka wychodziła z nich obronną ręką. Goście objęli prowadzenie w 23 minucie, kiedy to po strzale Celnego, piłka odpiła się od słupka i wpadła pod nogi niepilnowanego M. Guzika, który strzałem z 5 metrów do pustej bramki nie zmarnował okazji. Dwie minuty później było już 0-2, a egzekutorem drugiej bramki był ponownie M. Guzik, który po wrzutce z lewej strony, wbił piłkę głową do siatki. Między tymi dwiema bramkami, gospodarze mogli zdobyć bramkę, jednak strzał z 10 metrów bardzo dobrze obronił Andrunik. Chwilę później Głowienka mogła już prowadzić 0-3, jednak M. Guzik w sytuacji sam na sam z bramkarzem, zbyt mocno sobie wypuścił piłkę. Po przerwie Głowienka zaczęła nieco słabiej, chociaż były dobre okazje do zdobycia bramki. W 58 minucie dobrą okazję mieli gospodarze. Po wrzutce z rzutu rożnego w zamieszaniu podbramkowym, jeden z zawodników Nafty, uderzył w bramkę, jednak piłka zatrzymała się na linii przekraczającej bramkę. W 74 minucie Głowienka zdobyła trzecią bramkę. Jakub Hejnar, który dostał piłkę z lewej strony, wyszedł w sytuacji sam na sam z bramkarzem i szansy nie zmarnował. Sześć minut później było już 0-4, a głową do bramki piłkę wbił Zima.

autor: qaresma100 2009-05-31 17:41:13

Profil qaresma100 w Futbolowo z calym szacunkiem ale bylem na meczu i pierwsza bramka padla po strzale Celnego w słupek i dobitce Guzika natomiast druga po szybkiej kontrze i dokladnej wrzutce Mrowca i precyzyjnym uderzeniu glowa ponownie Guzika. Trzecia bramka padla po zagraniu Pernala do Hejnara ktory poslal pilke tuz przy slupku w sytuacji sam na sam. ostatni gol to efekt  przypadkowego dosrodkowania Nawrockiego i przytomnego lobika Zimy nad bramkarzem . nalezy pochwalic caly zespol za walke i ambicje oraz madra i konsekwetna gre . jesli ktos pisze opis na stronie to prosze o obiektywne oceny tego co dzialo sie na boisku. jesli kogos urazilem to przepraszam. ze sportowym pozdrowieniem  Qaresma 100

autor: lksglowienka 2009-05-31 19:49:51

Profil lksglowienka w Futbolowo do qaresma100: przepraszam, że źle napisałem kto asystował przy bramkach bądź jak one padły, bo pierwsze dwie bramki widziałem z daleka i nie widziałem dokładnie kto podawał i jak one padały, więc może opis nie jest zbyt obiektywny, ale w ogólnym rachunku się zgadza.