Remis po emocjonującym meczu.

• autor: lksglowienka, 2009-06-07 19:24
Drużyna seniorów LKS Głowienka zremisowała u siebie z Gaudium Łężyny

Bramkę dla naszej drużyny zdobyli:
Jakub Hejnar

Szersza relacja w rozwinięciu.
Zdjęcia w galerii.
Bardzo ładny, emocjonujący mecz zobaczyli kibice w Głowience, gdzie zmierzyły się pomiędzy sobą walczący o utrzymanie, miejscowy LKS i aspirująca do awansu, drużyna Gaudium Łężyny. W I połowie obie drużyny stworzyły sobie po kilka dobrych okazji strzeleckich, jednak bez zarzutu spisywali się obaj bramkarze. U gospodarzy najdogodniejsze okazje mieli m.in.: Hejnar i Zima. Dwukrotnie z dystansu strzelali Krupa i Celny, lecz strzały były minimalnie niecelne. U gości brylował wszędobylski Smoleń, z którego strony groziło największe niebezpieczeństwo. Drugą połowę udanie rozpoczęli miejscowi. Już w 50 minucie błąd popełnił stoper gości, piłkę przejął Hejnar i w sytuacji sam na sam, płaskim strzałem pokonał bramkarza. Drużyny poszły na wymianę ciosów, to pod jedną, to pod drugą bramką, dochodziło do groźnych sytuacji. Goście zdobyli bramkę po wrzutce w pole karne, lecz sędzia uznał, że napastnik był na pozycji spalonej. Chwilę później silny strzał Mrowca, sparował na róg bramkarz Gaudium. Remis gościom uratował w 87 minucie Smoleń, który mocnym strzałem po rykoszecie pokonał Kozieradzkiego.