Podsumowanie XXIII. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2009-06-08 14:02
W rozwinięciu newsa podsumowujemy XXII. kolejkę klasy "A-2" seniorów.
Kotwica Korczyna zbliża się do lidera rozgrywek, Czarnych II Jasło, którzy sensacyjnie przegrali na własnym boisku z Jasiołką Świerzowa 0-1, za to Kotwica pokonała również u siebie zajmującą 4. miejsce w tabeli, Victorię Kobylany 4-1.

Bardzo ładny, emocjonujący mecz zobaczyli kibice w Głowience, gdzie miejscowy LKS zremisował z walczącą nadal o awans, drużyną Gaudium Łężyny 1-1.

Ciężką sytuację ma Zamczysko Mrukowa, która tym razem przegrała na własnym boisku z Sobniowem Jasło 0-1.

Huragan Jasionka rozgromił u siebie Jasiołkę Szebnie 4-0 i raczej utrzyma się w klasie "A", chociaż na 3 mecze przed końcem rozgrywek nie ma nic pewnego.

Ostoja Kołaczyce pewnie pokonała u siebie Burzę Rogi 3-0 i dzięki temu zwycięstwu awansowała na 7 pozycję w tabeli.

Nafta Chorkówka po serii 5 porażek z rzędu, tym razem wygrała na wyjeździe z zajmującą ostatnie miejsce, LKS Czeluśnicą 3-1.

Zaległy mecz z ubiegłej kolejki Sobniów Jasło - LKS Czeluśnica zostanie rozegrany 11 czerwca (czwartek, Boże Ciało) o godz. 16.30