Podsumowanie XXIV. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2009-06-15 17:00
W rozwinięciu newsa podsumowujemy XXIV. kolejkę klasy "A-2" seniorów.
Sensacja w Jasionce. Tamtejszy Huragan pokonał na swoim boisku, drużynę walczącą o awans do klasy okręgowej, Kotwicę Korczyna 3-1.

Inna drużyna walcząca o awans, Gaudium Łężyny, przegrał na własnym terenie z walczącą o utrzymanie, LKS Czeluśnicą 0-3.

Pomimo iż Czarni II Jasło są na pierwszym miejscu w tabeli i w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe w derbach Jasła, drużynę tamtejszego Sobniowa 2-0, to nie wystąpią w przyszłym sezonie w klasie okręgowej, gdyż pierwsza drużyna tego klubu spadła z IV ligi i w przyszłym sezonie zagra w okręgówce.

Bardzo ważne zwycięstwo odniosła drużyna Jasiołki Szebnie, która pokonała na własnym boisku, inną drużynę walcząćą o utrzymanie, LKS Głowienkę, 1-0.

Pewna utrzymania raczej może być już Jasiołka Świerzowa, która bez problemów wygrała również na swoim terenie, z Ostoją Kołaczyce 3-0.

Nafta Chorkówka będzie mieć bardzo ciężkie zadanie z utrzymaniem się w klasie "A", gdyż na swoim boisku, nie sprostała Zamczysku Mrukowa, przegrywając 0-2.

Jedyny remis w tej kolejce padł w Rogach, gdzie tamtejsza Burza zremisowała z Victorią Kobylany 3-3.