Jest utrzymanie.

• autor: lksglowienka, 2009-07-01 19:34
Drużyna seniorów LKS Głowienka wygrała bardzo ważny mecz na wyjeździe z Kotwicą Korczyna
1-0.

Bramkę dla naszej drużyny zdobył:
Jakub Mrowiec

Szersza relacja w rozwinięciu.
Zdjęcia w galerii.
Zwycięstwo to dało LKS Głowience utrzymanie w klasie "A", a pomimo iż Kotwica przegrała to awansowała do okręgówki. Spotkanie było dość wyrównane, obie drużyny miały dobre okazje do zdobycia bramek. U gości w I połowie doskonałe okazje do zdobycia bramki mieli m.in.: Zima (dwukrotnie), Frydrych i Pernal. Po przerwie zarówno Głowienka, jak i Kotwica miały kilka sytuacji, z których mogły paść gole. W 68 minucie Frydrych uderzył z lewej nogi na bramkę miejscowych, jednak bramkarz sparował to uderzenie, wybijając na rzut rożny. Jedyna bramka meczu padła w 87 minucie. Pernal dośrodkował z lewej strony na 5 metr, najwyżej skoczył Mrowiec, który tyłem do bramki wbił piłkę głową. W drużyne Głowienki zadebiutował 16-letni Mateusz Kustroń, a w Kotwicy zagrali dwaj byli zawodnicy naszej drużyny, Mateusz Kossakowski i Łukasz Zając.

Zarząd i zawodnicy LKS Głowienka gratulują awansu do klasy okręgowej drużynie Kotwicy i życzą jej jak najdłuższej gry w tej klasie rozgrywkowej.