Przygotowania rozpoczęte.

• autor: lksglowienka, 2009-07-10 20:14
Drużyna seniorów LKS Głowienka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu, który rozpocznie się już 2 sierpnia. Podczas pierwszego treningu, który odbył się w piątek (10.07) frekwencja była dość spora, bo było na nim 14 zawodników. Drużyna będzie trenować w każdy wtorek, środę i piątek o godz. 18.30. Trenerem pozostaje jak narazie Mieczysław Tomkiewicz. Narazie nie wiemy, czy drużyna zagra sparingi, lecz jeżeli dowiemy się, że jakiś sparing będzie, to oczywiście poinformujemy. Tydzień przed inauguracją nowego sezonu, czyli 26 lipca (niedziela) drużyna zagra w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Miejsce Piastowe, który zostanie rozegrany na stadionie w Głowience.

Informujemy również, że pierwszy trening juniorów odbędzie się w najbliższy wtorek (14.07) o 18.30, zaś trampkarze w najbliższy piątek (17.07) o 17.00. Zapraszamy!!!