dzisiaj: 302, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 428

Nieudana inaugracja sezonu.

• autor: lksglowienka, 2009-08-09 17:57
Drużyna LKS Głowienka przegrała na inaugurację sezonu na wyjeździe z Wisłokiem Krościenko Wyżne

8. Kubit Robert
3. Borek Stanisław (70' 5. Bieszczad Michał)
15. Szydło Aleksander
17. Michalski Mariusz
2. Nawrocki Bartłomiej (60' 14. Gazda Krzysztof)
13. Mrowiec Jakub
7. Frydrych Radosław
9. Zima Michał (80' 16. Józefczyk Paweł)
10. Zając Łukasz żółta kartka (60' 4. Hejnar Jakub)

Urban Paweł
Zygarowicz Sławomir (67' Perłowski Radosław)
Sowa Szczepan
Gruszka Grzegorz
Szul Adrian
Jarosz Paweł żółta kartka (75' Szul Daniel)

Sędziowali Paweł Pitak, Bogusław Cysarz, Mariusz Folcik. Widzów 250.

Nie udała się inauguracja sezonu drużynie LKS Głowienka, która nie sprostała beniaminkowi z Krościenka, przegrywając minimalnie 0-1. Mecz nie był porywającym widowiskiem i stał raczej na słabym, lecz wyrównanym poziomie. W I połowie najdogodniejsze okazje do zdobycia bramki w drużynie Głowienki zmarnowali Zima, Mrowiec i Zając, których strzały były niecelne, lub zbyt słabe, żeby pokonać T. Łacha. Gospodarze mieli również kilka dobrych okazji, jednak ich strzały też były niecelne, albo udanie broniła się obrona Głowienki. Najlepszą okazję w 41 minucie miał Urban, który strzałem z 20 metrów trafił w spojenie. Po przerwie dobrze zaczęli miejscowi, którzy już w 52 minucie zdobyli jedyną bramkę tego meczu. Adrian Szul oddał mocny strzał z 25 metrów na bramkę Kozieradzkiego, piłka odbiła się od Kubita i wpadła do bramki po lewym rogu. Tuż po tej bramce Głowienka mogła wyrównać. Frydrych wrzucił na pole karne do Zająca, jednak temu zabrakło trochę zimnej krwi i trafił w boczną siatkę. Goście mieli ponownie kilka dobrych okazji, do zdobycia bramki, jednak strzał Hejnara w dobrym stylu obronił T. Łach, a inne okazje marnowali m.in.: Zima i Mrowiec.

Gracz meczu: Adrian Szul (Wisłok)