Turek Krzysztof (85' Koś Kamil)
Berkowicz Mateusz
Gorczyca Mateusz (70' Kubacki Krzysztof)

Sędziowali Ryszard Pękala, Henryk Śliwiński, Tomasz Pikuła. Widzów 80.

LKS Głowienka zrehabilitowała się za porażkę z przed tygodnia i pokonała na własnym boisku drużynę z Sobniowa. Mecz mógł udanie rozpocząć się dla gospodarzy. W 15 minucie Hejnar uderzył na bramkę Chochołka, jednak piłka minimalnie przeszła obok słupka. W 37 minucie Sypień mocno strzelił z rzutu wolnego z 20 metrów, lecz piękną paradą popisał się Kozieradzki. Druga połowa była już bardziej interesująca. Na początku udanie zaczęli miejscowi, którzy kilkakrotnie mogli pokonać bramkarza Sobniowa, lecz sztuka ta udała się dopiero w 67 minucie, kiedy to Mrowiec, który dostał bardzo ładną piłkę od P. Guzika i strzałem z ostrego kąta strzelił pod poprzeczkę. 5 minut później mogło być już 2-0. Hejnar podał piłkę do Frydrycha, ten minął obrońcę przyjezdnych i w sytuacji sam na sam z bramkarzem fatalnie przestrzelił. Sobniów później miał kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, lecz bez zarzutów spisywała się obrona miejscowych.

Drużyna LKS Głowienka zagrała w nowych strojach zakupionych przez pana Henryka Guzika, właściciela Naprawy Wag w Głowience. Dziękujemy!!!

Gracz meczu: Jakub Mrowiec (Głowienka)