Podsumowanie II. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2009-08-17 11:24
W rozwinięciu newsa podsumowujemy II. kolejkę klasy "A" - grupy II seniorów.
Zamczysko Mrukowa jak narazie nie ma szczęścia. Po wysokiej porażce przed tygodniem w Łężynach, tym razem również przegrała w wysokich rozmiarach na własnym boisku z Orłem Bieździedza 0-5. Piłkarze z Bieździedzy nie dali szans Mrukowej, a zaaplikowanie 5 goli to tylko najniższy wymiar kary.

LKS Głowienka zrehabilitowała się po porażce na Krościenku i tym razem pokonała na własnym boisku Sobniów Jasło 1-0.

Również za porażkę z przed tygodnia zrehabilitowała się Przełęcz Dukla, która wysoko pokonała u siebie Burzę Rogi 3-0.

Beniaminek z Faliszówki jak narazie zaskakuje. Po zwycięstwie z Duklą, tym razem zwyciężyli w Kołaczycach, z tamtejszą Ostoją 3-2.

Jasiołka Świerzowa jest kolejną drużyną, która w tej kolejce zrehabilitowała się za porażkę z pierwszego meczu. Drużyna ze Świerzowej zwyciężyła u siebie Wisłok Krościenko Wyżne 3-2.

W Jasionce, tamtejszy Huragan podejmował dotychczasowego lidera Gaudium Łężyny. Niestety, piłkarze z Jasionki nie sprostali liderowi i przegrali 2-3.

Jedyny remis w tej kolejce padł w Kobylanach, gdzie tamtejsza Victoria zremisowała z drugą drużyną Czarnych Jasło 1-1.

Komplet wyników II. kolejki:
Zamczysko Mrukowa 0:5 Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany 1:1 Czarni II Jasło