Gajoski Damian
żółta kartka (80' Wiktorski Marcin)
Smoleń Paweł

Sędziowali K. Dobosz, Śmietana, Szwerc. Widzów 150.

Bardzo dobry i wyrównany pojedynek obejrzeli licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Łężynach, gdzie tamtejszy Gaudium zremisował z LKS Głowienką. Na początku spotkania lekką przewagę osiągnęli gospodarze, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Kozieradzkiego. W miarę upływu czasu do głosu zaczęli dochodzić goście, w których szeregach brylował Mrowiec, kilkakrotnie strzelając na bramkę Bajaka. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, drużyna Gaudium przeprowadziła groźny kontratak, zdobywając bramkę po strzale Kalityńskiego z najbliższej odległości w 45 minucie. Tuż po przerwie Gaudium mogło podwyższyć na 2-0, lecz Smoleń trafił w słupek. Od tego momentu przewagę osiągnęła drużyna przyjezdnych. Najdogodniejsze okazje do zdobycia gola mieli: Zima (trafił głową w spojenie), Zając (piłka w dogodnej sytuacji uciekła mu za końcową linię boiska) oraz Józefczyk (z najbliższej odległości nie trafił do pustej bramki). W 78 minucie Głowienka doprowadziła do wyrównania. Zając silnie dośrodkował wzdłuż bramki z prawej strony boiska, a Frydrych zamknął akcję przy lewym słupku umieszczając piłkę w siatce. Do końca spotkania drużyny dążyły do zmiany rezultatu. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Gracz meczu: Jakub Mrowiec (Głowienka).