Podsumowanie III. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2009-08-24 18:57
W rozwinięciu newsa podsumowujemy III. kolejkę klasy "A" - grupy II.
Rewelacyjny beniaminek z Faliszówki wygrał już trzeci mecz i jest już samodzielnym liderem. Tym razem drużyna Orła pokonała Czarnych II Jasło 4-1.

Natomiast zawodzi Zamczysko Mrukowa, które nie sprostało tym razem faworytowi do awansu, Victorii Kobylany, przegrywając również 1-4.

Drużyna Sobniowa Jasło po porażce sprzed tygodnia w Głowience, zrehabilitowała się i pokonała przed własną publicznością Jasiołkę Świerzowa 2-0.

Drugie zwycięstwo odniósł inny beniaminek, Orzeł Bieździedza. Tym razem drużyna Orła pokonała u siebie Huragan Jasionka 4-2, lecz przegrywała do przerwy 0-1.

Do niespodzianki doszło w Łężynach. Dotychczasowy lider, tamtejszy Gaudium zremisował po wyrówanym pojedynku z LKS Głowienką 1-1.

Przełęcz Dukla wygrała również swój drugi mecz w tym sezonie. Drużyna z Dukli wygrała na wyjeździe w Krościenku Wyżnym, z tamtejszym Wisłokiem 4-3.

Piłkarze Burzy Rogi w tej kolejce nie zachwycili. Przegrali już drugi mecz z rzędu, a drużyną która ich tym razem skatowała była Ostoja Kołaczyce. Mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Komplet wyników III. kolejki:
Orzeł Bieździedza 4:2 Huragan Jasionka
Zamczysko Mrukowa 1:4 Victoria Kobylany