Porażka po fatalnej grze.

• autor: lksglowienka, 2009-10-25 13:55
Drużyna LKS Głowienka doznała porażki na wyjeździe, przegrywając z Orłem Faliszówka
1-4.

Bramkę dla naszej drużyny zdobył:
Jakub Mrowiec (80' wolny)

Bramki:
1:0 Szala' 31
2:0 M. Marszał' 60 (karny)
3:0 Paluch' 64 (karny)

Rachwał Kamil
Bieszczad Michał

Kubit Robert
Frydrych Radosław (70' Józefczyk Paweł)
Michalski Mariusz

Mrowiec Jakub
Nawrocki Bartłomiej (65' Zima Michał)
Zając Łukasz
(82' Drobek Kamil)
Hejnar Jakub

Sędziowali Lucjan Śmietana, Rafał Dobosz, Rafał Lutecki. Widzów 150.

Pogrom w Kopytowej, gdzie swoje mecze rozgrywa jako gospodarz Orzeł Faliszówka, który pokonał wysoko Głowienkę. Do przerwy padła tylko 1 bramka, której egzekutorem był Szala. Dostał on podanie od jednego z kolegów z drużyny i z najbliższej odległości pokonał Kozieradzkiego. Jednak w tej części gry mogło paść więcej niż jedna bramka. Na początku w drużynie Orła bardzo dobrą okazję miał Waliszko, który z bliskiej odległości mógł pokonać bramkarza, lecz nie trafił w bramkę. Drużyna przyjezdnych również miała swoje okazje, lecz wszystkie strzały bronił dobrze usposobiony Mariusz Marszał. Na początku drugiej połowy przeważali przyjezdni. Już w 48 minucie Zając zmarnował doskonałą okazję do doprowadzenia do remisu. W 55 minucie sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym na Hejnarze i wskazał na "wapno". Do jedenastki podszedł ponownie Kozieradzki, lecz trafił on w poprzeczkę. Jest to już drugi nie strzelony rzut karny przez bramkarza Głowienki w tym sezonie (nie strzelił w meczu przeciwko Przełęczy Dukla). Chwilę później M. Bieszczad dotknął piłki ręką w polu karnym i dostał czerwoną kartkę, a sędzia wskazał na jedenasty metr, tym razem po stronie Orła. Do rzutu karnego podszedł bramkarz miejscowych i nie pomylił się. 4 minuty później sędzia dopatrzył się kolejnego faulu w polu karnym i po raz trzeci w tym meczu podyktował rzut karny. Do tej jedenastki podszedł Paluch i znowu nie dał szans bramkarzowi gości. W 71 minucie Waliszko dostał podanie od jednego z partnerów, minął Kubita i w sytuacji sam na sam z Kozieradzkim, pokonał go strzelając w długi róg. Honorowe trafienie dla Głowienki zaliczył Mrowiec, który w 80 minucie płaskim strzałem z rzutu wolnego w lewy róg pokonał Mariusza Marszała. Pod koniec meczu sędzia usunął z boiska M. Majkuta, który otrzymał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną.

Gracze meczu: Mariusz Marszał, Kamil Waliszko (Orzeł).