Głowienka - Czarni II: Zapowiedź XI. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2009-11-05 16:55
W najbliższą niedzielę (8.11) drużyna seniorów LKS Głowienka rozegra ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2009/10, podejmując na własnym boisku w ramach zaległej XI. kolejki drużynę Czarnych II Jasło. Kolejka ta została przełożona z 18.10, ze względu na złe warunki pogodowe i złe stany boisk z tamtego dnia. Nasz rywal ostatnio sensacyjnie pokonał na wyjeździe lidera rozgrywek, Przełęcz Dukla 5-2 i zajmuje jak narazie dobrą drugą lokatę z ilością 22 punktów. Należy również dodać, że rywale są faworytem do awansu, a w ubiegłym sezonie zajęli 1. miejsce w klasie "A", lecz nie awansowali do klasy okręgowej, gdyż w niej obecnie gra pierwsza drużyna tego klubu. Po raz ostatni zagraliśmy z drużyną z Jasła 19.04.09, a na boisku w Jaśle górą byli gospodarze, którzy pokonali nas 5-0. Jak będzie tym razem, przekonamy się już w niedzielę. Mecz rozpocznie się o godz. 12, a sędziować będą: Mazur K., Buczyński, Geldner T. Gorąco zapraszamy!!!

Inne mecze (zaległej) XI. kolejki:
Orzeł Bieździedza
- Wisłok Krościenko Wyżne