Zwycięstwo na zakończenie rundy.

• autor: lksglowienka, 2009-11-08 15:22
Drużyna seniorów LKS Głowienka wygrała na zakończenie rundy jesiennej z Czarnymi II Jasło
2-0.

Bramki strzelili:
Łukasz Zając 2 (w 30 i 81 minucie)

Bramki:
1:0 Zając' 30
2:0 Zając' 81

Składy -

Głowienka:
Kozieradzki Karol
Guzik Piotr
Bieszczad Michał
Kubit Robert
Szydło Aleksander (85' Drobek Kamil)
Mrowiec Jakub
Nawrocki Bartłomiej żółta kartka
Borek Stanisław (75' Półchłopek Paweł)
Wilk Bartłomiej
Zając Łukasz
Zima Michał żółta kartka (70' Józefczyk Paweł)

Czarni:
Kmiecik Michał
Kaszycki Jacek
Kmiecik Roland
Pytlowany Łukasz
Setlak Paweł
Żebracki Michał (85 Bartuś Dawid)
Żarnowski Kamil (75 Dziedzic Jakub)
Warchoł Marcin
Koś Marcin (80 Gogosz Piotr)
Bieniasz Łukasz
Mędrek Michał

Sędziowali Krzysztof Mazur, Dariusz Buczyński, Tomasz Geldner. Widzów 80.

Dobry, pełen emocji i wielu sytuacji podbramkowych mecz zobaczyli kibice w Głowience, gdzie miejscowy LKS pokonał rezerwę V-ligowych Czarnych Jasło. Drużyna gospodarzy była lekko osłabiona, bo nie zagrali Frydrych, Michalski (obaj kontuzja) i Rachwał (sprawy rodzinne). W pierwszej połowie lekką przewagę mieli miejscowi, którzy mieli dużo sytuacji, aby pokonać M. Kmiecika. Najdogodniejszych nie wykorzystali m.in.: Zając, Nawrocki, Mrowiec. Również goście mieli sytuacje, po których mogły paść gole, ale bez zarzutów spisywała się defensywa LKS-u. Jedyna bramka w pierwszej części gry padła po górnym podaniu Mrowca do będącego na pozycji spalonej Zająca, lecz piłkę głową odbił obrońca, a napastnik Głowienki przyjął piłkę i mocnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Trener Czarnych Marek Bukowski protestował, że bramka nie powinna być uznana, co poniosło głównego arbitra K. Mazura, który zdecydował się na odesłanie trenera na trybuny. Druga połowa rozpoczęła się od groźnych kontrataków przyjezdnych, którzy byli bardzo blisko pokonania Kozieradzkiego. Najgroźniejszym zawodnikiem u gości był Bieniasz, który to wiele razy był bliski zdobycia bramki. W 70 minucie gra trochę się wyrównała, a gospodarze, którzy nie byli pewni wyniku, chcieli podwyższyć. Sztuka ta udała im się w 81 minucie, kiedy to Zając, wygrał pojedynek na tzw. "biegi" z Kaszyckim, następnie minął wychodzącego do piłki bramkarza i z kilku metrów trafił do pustej bramki. Pod koniec meczu goście mogli zdobyć honorowe trafienie, jednak Mędrek nie trafił w bramkę.

Gracz meczu: Łukasz Zając (Głowienka).