Niezły występ juniorów na turnieju halowym.

• autor: lksglowienka, 2009-12-19 15:11
Drużyna juniorów LKS Głowienka zajęła 5. miejsce (na 10 możliwych) w turnieju piłkarskim o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, który został rozegrany w piątek 18 grudnia na hali MOSiR w Krośnie przy ul. Bursaki. Nasza drużyna zaprezentowała się nieźle, chociaż mogła spisać się lepiej. Bilans drużyny to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka. W dwóch meczach (z Karpatami II i z Naftą) już wygrywała, by ostatecznie zremisować. W grupie zajęliśmy 3. miejsce, które nie gwarantowało nam dalszego awansu. Turniej zwyciężyła drużyna Karpat Krosno I, która pokonała w meczu finałowym drugą drużynę Karpat. Trzecie miejsce zajęła drużyna Przełomu Besko, która w meczu o 3. lokatę pokonała Partyzanta Targowiska.

Wyniki naszej drużyny:
Grupa B -
LKS Głowienka - Karpaty II Krosno 1:1 (Bramka: K. Guzik)
Przełom Besko - LKS Głowienka 4:0
Nafta Jedlicze - LKS Głowienka 2:2 (Bramki: R. Frydrych, Kustroń)
LKS Głowienka - Przełęcz Dukla 4:2 (Bramki: R. Frydrych 2, M. Matelowski, Kustroń)

Tabela Grupy A (kolejno: miejsce, nazwa drużyny, ilość punktów, ilość zdobytych punktów):
1. Karpaty I Krosno  4  12  - awans do finału
2. Partyzant Targowiska   4   9  - mecz o 3. miejsce
3. GKS Krościenko Wyżne - Pustyny   4   6
4. Cosmos Nowotaniec   4   3
5. Guzikówka Krosno   4   0

Tabela Grupy B (kolejno: miejsce, nazwa drużyny, ilość punktów, ilość zdobytych punktów):
1. Karpaty II Krosno   4   10   - awans do finału
2. Przełom Besko   4   9  - mecz o 3. miejsce
3. LKS Głowienka   4   5
4. Nafta Jedlicze   4   4
5. Przełęcz Dukla   4   0

Mecz o 3. miejsce: Przełom Besko - Partyzant Targowiska 2:0
Finał: Karpaty I - Karpaty II

Drużyna LKS Głowienka wystąpiła w składzie:
Łukasz Frydrych - Radosław Frydrych, Konrad Guzik, Mateusz Frączek, Rafał Kubit, Mateusz Matelowski, Sebastian Matelowski, Damian Markiewicz, Mateusz Kustroń.

autor: kibicekrosno 2010-01-04 11:47:08

Profil kibicekrosno w Futbolowo Witam z tej strony administracja strony kibicekrosno.xt.pl ... Mamy pytanie czy w drużynie LKS Głowienka następują w przerwie zimowej jakieś zmiany personalne ? Jeśli ta to proszę o info kto odszedł a kto wzmocni drużynę przed wiosną. Wszelkie dane na ten temat zostaną zamieszczone na stronie kibicekrosno.xt.pl. ( strona kibiców z okręgu krośnieńskiego) w dziale transfery 2009/10. Kontakt z nami za pomocą gg  10067882  lub mail: kibicekrosno@gmail.com POZDRAWIAMY