W niedzielę sparing z Guzikówką.

• autor: lksglowienka, 2010-02-19 08:29
W najbliższą niedzielę (21.02) o godz. 12:00 na stadionie na Guzikówce odbędzie się pierwszy mecz sparingowy drużyny seniorów LKS Głowienka. Rywalem naszej drużyny będzie tzw. "sąsiad zza miedzy", czyli OZS Guzikówka Krosno.

Nasz rywal rozegrał tej zimy już dwa sparingi i dwukrotnie wygrał. W pierwszym pokonał drużynę OKS Markiewicza Krosno 2-1, a w drugim starciu przeciwnikiem była drużyna Nafty Chorkówka i zespół z Guzikówki zwyciężył 5-2. Po raz ostatni Głowienka i Guzikówka zmierzyły się między sobą 22 lipca 2009, a zwycięzcą okazał się nasz najbliższy rywal, który wygrał 3-2. Jak będzie tym razem przekonamy się już w niedzielę.
Gorąco zapraszamy!!!

Kadr z meczu LKS Głowienka - OZS Guzikówka Krosno rozegranego 22 lipca 2009. Drużyna Guzikówki okazała się w tym starciu lepsza, zwyciężając 3-2.