Burza gromi w sparingu.

• autor: lksglowienka, 2016-02-27 16:21

Nasza drużyna uległa w dzisiejszym (27.02) sparingu Burzy Rogi 1-6. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Adam Florczak.

więcej informacji w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Pierwszy sparing naszej drużyny, rozegrany na stadionie w Głowience zakończył się wysoką porażką z A-klasową Burzą Rogi. Nasza drużyna wystąpiła w eksperymentalnym składzie, złożonym z kilku seniorów i kilku juniorów. Mamy nadzieję, że w kolejnych grach kontrolnych nasz zespół zanotuje lepsze wyniki i będą one dobrym prognostykiem przed rundą wiosenną, w której przyjdzie nam walczyć o utrzymanie w klasie "B".

Skład:
Urbanek - R. Frydrych, Lenik, Borek, Kucza - M. Guzik, K. Guzik, Zajdel, Florczak - Pelc, Mazur oraz Płoucha.

Bramkę zdobył Adam Florczak.

Seniorzy z juniorami trenują w poniedziałek 29 lutego o godz. 19:30 na Hali Sportowej w Głowience.

autor: lksglowienka 2016-02-27 19:20:48

Profil lksglowienka w Futbolowo Zdjęcia ze sparingu autorstwa Tomasza Czecha (terazkrosno.pl): https://www.terazkrosno.pl/galerie/45-m iejsce-piastowe/1081-lks-glowienka-burza -rogi-1-6