Aktualności

Trampkarze najlepsi w Rogach.

• autor: lksglowienka, 2016-02-29 16:39

Na zdjęciu w górnym rzędzie od lewej: Janusz Lenik (prezes Klubu), Patryk Banaś, Dawid Guzik, Krystian Zajdel, Norbert Arendarczyk, Kamil Wiszniewski, Kamil Kucza. W dolnym rzędzie od lewej: Paweł Buczek, Tomasz Zajdel, Kacper Pikul, Jakub Wiszniewski, Jan Niziołek.

Nasza drużyna trampkarzy okazała się najlepsza w tegorocznym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Ferii, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Słabiej poszło naszej drużynie młodzików, która zakończyła udział w Turnieju w fazie grupowej.

więcej informacji w rozwinięciu, fot. GOK Miejsce Piastowe

Jako pierwsi piątkowe (26.02) zmagania rozpoczęli zawodnicy ze szkół podstawowych. Nasza drużyna młodzików została rozlosowana do grupy A, w której mierzyła się z drużynami z Wrocanki i Rogów. Niestety, po dwóch meczach zakończonych porażkami, nasi najmłodsi zawodnicy zakończyli turniej, odpadając w fazie grupowej. Mimo to, naszej drużynie należą się brawa, gdyż woli walki i ambicji zapewne młodym chłopcom nie zabrakło. Miejmy nadzieję, że w rozgrywkach ligowych i w następnych turniejach będzie już lepiej.

Następnie przyszedł czas na rywalizację w kat. gimnazjum. Oprócz naszej drużyny trampkarzy, do turnieju zgłosiły się dwie drużyny z Rogów i jedna z Miejsca Piastowego. Organizatorzy postanowili, że drużyny będą występować w systemie "każdy z każdym". Nasza drużyna wygrała wszystkie trzy spotkania i okazała się zwycięzcą turnieju. Drugie miejsce zajęła drużyna z Miejsca Piastowego, pozostałe miejsca padły łupem drużyn gospodarzy. Dwaj nasi zawodnicy zdobyli również nagrody indywidualne: Krystian Zajdel został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów, zaś Patryk Banaś najlepszym bramkarzem. Wielkie gratulacje dla naszej drużyny!!! Funkcję trenera naszych drużyn podczas zawodów pełnił prezes Klubu Janusz Lenik, zastępując Mateusza Gumiennego i Łukasza Frydrycha.