Początek rundy juniorów i trampkarzy.

• autor: lksglowienka, 2016-04-07 16:25

Juniorzy i trampkarze LKS-u Głowienka rozpoczynają rundą wiosenną sezonu 2015/16. W ramach 10. kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" - grupy II zagrają u siebie z zespołami Tęczy Zręcin.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Seniorzy rozpoczęli już zmagania wiosenne, teraz kolej na inauguracyjne mecze naszych juniorów i trampkarzy. Podopieczni Mateusza Gumiennego po pierwszej rundzie zajmują piąte (juniorzy) i siódme (trampkarze) pozycje w tabeli. Co prawda juniorzy szans na awans do klasy okręgowej już nie mają, jednak celem naszych zespołów w rundzie rewanżowej jest poprawa miejsc w swoich tabelach. Pierwszym rywalem będą zespoły Tęczy Zręcin. Na jesień w meczach wyjazdowych juniorzy ulegli zespołowi Tęczy 2-3 (bramki dla naszej drużyny strzelali Wojciech Urbański i Kamil Pilat), natomiast trampkarze doznali wysokiej porażki 0-6. Czy uda się zarówno juniorom, jak i trampkarzom dobrze rozpocząć rundę?

Przekonamy się o tym w najbliższą sobotę 9 kwietnia. Mecze będą się rozpoczynać tak, jak i na jesień, czyli: 11:00 (juniorzy), 13:00 (trampkarze). Zbiórki zawodników na godzinę przed meczami. Sędziować będą: A. Kijowski, Wołek. Młodzicy rozpoczynają wiosenne zmagania w następny weekend. Gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków do kibicowania naszym drużynom młodzieżowym w rundzie wiosennej.