dzisiaj: 376, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 568

Pierwsze wiosenne mecze juniorów i trampkarzy za nami.

• autor: lksglowienka, 2016-04-09 15:58

W dzisiaj rozegranej 10. kolejce klasy "A" juniorów i trampkarzy, swoje mecze na własnym stadionie rozegrały nasze młodzieżowe zespoły.

więcej w rozwinięciu, fot. własne

Rywalami naszych drużyn były zespoły Tęczy Zręcin. Juniorzy chcieli się postawić rywalom, rehabilitując się za porażkę z jesieni 2-3. Niestety, również dzisiaj to drużyna ze Zręcina okazała się lepsza, wygrywając 0-3. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, ale to goście w 30 minucie objęli prowadzenie po błędzie naszej defensywy. W drugiej połowie Tęcza szybko zdobyła dwie bramki i ostatecznie wygrała.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Rudny, Pilat, Guzik, Płoucha - Urbański, Winnicki (46 Kucza), Wiśniewski, Jastrzębski (46 Zajdel), Węgrzyn - Liwosz (70 Wilk)

Trampkarze, którzy również ulegli w jesieni Tęczy, chcieli dzisiaj pokonać swojego rywala. W odróżnieniu od juniorów, udało się naszej drużynie wygrać i to aż 5-1. Do przerwy było 3-0, a gole strzelali Kamil Kucza, Kacper Pikul i Dawid Wilk. Po przerwie dwie bramki dla naszej drużyny dołożył jeszcze młodszy z braci Pikulów, a w końcówce goście zdobyli honorową bramkę.

Lajdanowicz - K. Wiszniewski, Arendarczyk, J. Wiszniewski, Buczek - Kucza, D. Guzik, J. Pikul, Wilk, Szydło - K. Pikul oraz S. Guzik, Zajdel, Kopacz, D. Dobosz, K. Dobosz, M. Guzik.