dzisiaj: 906, wczoraj: 1023
ogółem: 2 917 085

Ważne zwycięstwo.

• autor: lksglowienka, 2016-04-10 18:21

W drugim meczu rundy wiosennej, nasza drużyna seniorów pokonuje w meczu 15. kolejki klasy "B" - grupy II zespół Błękitnych Żeglce 2-1 (2-0).

więcej w rozwinięciu, fot. Błękitni Żeglce

Po zwycięstwie u siebie nad Huraganem Jasionka, nasza drużyna miała do rozegrania kolejne spotkanie. Tym razem rywalem był jedyny zespół, który w tabeli plasował się za nami. Błękitni Żeglce po remisie w pierwszej wiosennej kolejce nad Kombornią, chciał się postawić naszej drużynie za porażkę z jesieni i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa, przeskoczyć w tabeli LKS. Tak się jednak nie stało i nasza drużyna odnosi w drugim wiosennym meczu, drugie zwycięstwo. Podobnie jak przed tygodniem, naszej drużynie pomogły szybko zdobyte bramki, które strzelił Jakub Hejnar. Pierwszą zdobył w 6 minucie, pokonując w sytuacji sam na sam bezradnego bramkarza gospodarzy. Pięć minut później dołożył on drugie trafienie, wykorzystując niezdecydowanie defensywy oraz bramkarza i strzałem "piętką" do pustej bramki podwyższył rezultat. W drugiej części spotkania to goście zdobyli bramkę. W 55 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, gracz Błękitnych strzałem głową z bliskiej odległości pokonał naszego bramkarza. Po tej straconej bramce w naszej drużynie pojawiło się sporo niepotrzebnej nerwowości, co tylko utrudniało prowadzenie akcji. Chociaż trzeba przyznać, że okazji zarówno z jednej, jak i drugiej strony nie brakowało, to wynik nie uległ już zmianie i nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo. Oby tak dalej!!!