dzisiaj: 245, wczoraj: 1023
ogółem: 2 916 424

Juniorzy i trampkarze bez punktów.

• autor: lksglowienka, 2016-04-16 18:52

Nie powiodło się w dzisiejszych spotkaniach, rozgrywanych w ramach 11. kolejki klasy "A" - grupy II, naszym juniorom i trampkarzom, którzy rozgrywali wyjazdowe mecze w Krościenku Wyżnym.

więcej w rozwinięciu, fot. własne

Juniorzy, mimo iż częściej byli w posiadaniu piłki i stwarzali całkiem ciekawe akcje, niespodziewanie i wysoko ulegli drużynie Wisłoka. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0, ostatecznie wygrali 5-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył powracający po półrocznej przerwie Piotr Gajda. W naszej drużynie zadebiutował dzisiaj Maksymilian Samborowski-Zajdel, ostatnio zawodnik Orlewu Suchodół.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Rudny, Pilat, Guzik, Płoucha (68 Samborowski-Zajdel) - Węgrzyn, Winnicki, Wiśniewski, Urbański (75 Liwosz) - Jastrzębski, Gajda

Nasi trampkarze pojechali do Krościenka Wyżnego w osłabionym składzie, bowiem brakowało z różnych powodów D. Guzika, Wilka, Szydły oraz braci Jakuba i Kamila Wiszniewskich. W pierwszej połowie gra naszego zespołu wyglądała w miarę nieźle, jednak w drugiej części lepsi fizycznie gospodarze mieli sporą przewagę i zaaplikowali trzy bramki.

Lajdanowicz - Arendarczyk, J. Pikul, M. Zajdel, Buczek - Kucza, Niziołek, Kopacz, T. Zajdel - S. Guzik, K. Pikul oraz D. Dobosz, K. Dobosz, Grocholski.

Sędziowali Marek Kochanik i Mateusz Balasa.