San Nozdrzec kolejnym rywalem.

• autor: lksglowienka, 2016-04-21 16:57

Jakub Hejnar (na zdjęciu przy piłce) po powrocie do Głowienki, w trzech meczach zdobył cztery bramki. Czy w najbliższą niedzielę powiększy swój dorobek strzelecki?

W niedzielę 24 kwietnia nasza drużyna seniorów rozegra 17. mecz ligowy w sezonie. Tym razem zespół prowadzony przez Janusza Lenika zagra na wyjeździe z Sanem Nozdrzec.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Naszej drużynie bardzo dobrze wiedzie się w rundzie wiosennej. Co prawda, ostatnie zwycięstwo nad Jasiołką Świerzowa nie przyszło łatwo, ale najważniejsze są kolejne 3 oczka, które naszemu zespołowi są bardzo potrzebne. Liczymy na przedłużenie tej passy w najbliższą niedzielę. Naszych zawodników czeka mecz na ciężkim terenie w oddalonym o ok. 50 km Nozdrzcu, gdzie rywalem będzie tamtejszy San. Nasz niedzielny rywal aktualnie zajmuje 6. pozycję w tabeli z dorobkiem 24 punktów, z czego 14 zdobył na własnym boisku, które należy do jednych z najmniejszych w okręgu krośnieńskim (92 x 46 m). Drużyna Sanu nie będzie dla nas łatwym przeciwnikiem, o czym świadczy fakt, że w tym sezonie potrafiła urywać punkty drużynom z czołówki tabeli (wygrane z Wesołą, Guzikówką, remis z Lubatówką), a w ostatniej kolejce pechowo przegrała na wyjeździe z Kombornią 0-1. W rundzie jesiennej zremisowaliśmy z najbliższym rywalem 1-1, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Konrad Guzik z rzutu karnego. Czy w czwartej wiosennej kolejce naszej drużynie uda się wygrać kolejne spotkanie?

Przekonamy się w najbliższą niedzielę 24 kwietnia o godz. 13:00 na stadionie przy Szkole Podstawowej w Nozdrzcu. O godzinach zbiórki i wyjazdu na mecz poinformujemy o oddzielnej informacji. Spotkanie sędziować będą panowie z Brzozowa: Baran i Janowicz.

Mamy również małą podpowiedź dla kibiców, którzy do Nozdrzca zamierzają się wybierać własnymi samochodami:
Nozdrzec położony jest od Głowienki o około 50 kilometrów, co stanowi najdłuższy wyjazd wśród wszystkich drużyn, które są naszymi rywalami w tym sezonie. Do Nozdrzca najłatwiej i najszybciej dojechać jadąc drogą krajową nr 19 (w kierunku Rzeszowa), a następnie w Domaradzu skręcić na drogę wojewódzką nr 884, prowadzącą w kierunku Przemyśla. Gdy będziemy jechać tą drogą w miejscowości Barycz należy skręcić w prawo w stronę Wesołej. Stamtąd do miejsca rozegrania meczu będzie ok. 10 km. Gdyby ktoś nie mógł znaleźć stadionu, to należy szukać Szkoły Podstawowej, koło której mieści się stadion Sanu. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny w najbliższą niedzielę!!!

autor: grzechu8k 2016-04-23 11:55:44

Profil grzechu8k w Futbolowo W Nozdrzcu jest tylko jedna szkoła :) i gimnazjum i podstawówka :) Za gminą w lewo i już traficie :)
Pozdrawiam :) kepasa nr 9 :)