dzisiaj: 510, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 702

Młodzież ze zmiennym szczęściem.

• autor: lksglowienka, 2016-04-23 15:27

W piątek i sobotę (22-23.04) nasze zespoły młodzieżowe rozegrały kolejne swoje ligowe spotkania. Bilans naszych drużyn w tych meczach to: zwycięstwo, remis i porażka.

więcej w rozwinięciu, fot. własne

Młodzicy w piątkowe popołudnie udali się do Święcan, gdzie ich rywalem był zespół miejscowego Standartu. Niestety, naszej najmłodszej drużynie nie powiodło się, gdyż uległa rywalowi 0-4.

W sobotę jako pierwsi na stadion w Głowience wybiegli juniorzy, którzy gościli zespół Zorzy Łęki Dukielskie. W 13 minucie goście objęli prowadzenie, po strzale z bliskiej odległości zawodnika Zorzy. Chwilę później wyrównał Kacper Guzik, ładnym, płaskim strzałem w długi róg bramki. Ten sam zawodnik podwyższył rezultat w 62 minucie, a 10 minut później trzecią bramkę dla Głowienki zdobył strzałem głową Kamil Pilat. W końcówce rywale zdobyli kontaktowe trafienie, ale już nie zdołali wyrównać. Tak więc nasi juniorzy odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo w rundzie wiosennej. Gratulujemy. Oby tak dalej!!!

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Pilat, Rudny, Jastrzębski, Winnicki - Płoucha, Donica (60 Zajdel), Węgrzyn (46 Liwosz), Guzik, Urbański - Wiśniewski (60 Samborowski-Zajdel)

Po juniorach, swoje spotkanie rozegrali trampkarze. Nasza drużyna szybko objęła prowadzenie, bo już w 3 minucie na listę strzelców wpisał się Norbert Arendarczyk. Chwilę później było już 2-0 dla naszej drużyny, a bramkarza Łęk Dukielskich pokonał Dawid Wilk. W 20 minucie goście zdobyli kontaktowego gola, a w 28 minucie wyrównali stan meczu, po bramce z rzutu wolnego. Minutę wcześniej obrońca naszego zespołu, Kamil Wiszniewski obejrzał czerwoną kartkę, faulując rywala tuż przed polem karnym. W drugiej połowie grający z przewagą jednego zawodnika goście mieli lekką przewagę, a bramkę na 2-3 zdobyli w 60 minucie z rzutu karnego. W ostatnich minutach wynik meczu wyrównał Kamil Kucza, zdobywając bramkę z rzutu wolnego z ok. 30 metrów.

Lajdanowicz - J. Wiszniewski, K. Wiszniewski, Arendarczyk, Buczek - J. Pikul, Kucza, Niziołek, D. Guzik, Wilk - K. Pikul oraz Szydło, Zajdel, P. Guzik, S.Guzik.

Sędziowali Piotr Prajsnar i Piotr Kubit.