statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza wiosenna porażka.

• autor: lksglowienka, 2016-04-24 17:18

Pierwszą porażkę w rundzie wiosennej ponieśli nasi seniorzy, którzy ulegli w wyjazdowym spotkaniu 17. kolejki klasy "B", drużynie Sanu Nozdrzec 3-1 (0-1).

więcej w rozwinięciu, fot. własne

Nasza drużyna chciała wywieźć z trudnego terenu choćby remis. Na małym boisku, gospodarze zdobyli większość swoich punktów i nie zamierzali odpuścić naszej drużynie. Spotkanie lepiej zaczęło się dla naszej drużyny, która w 12 minucie objęła prowadzenie. Po akcji prawą stroną, Zajdel dośrodkował w pole karne w kierunku Hejnara, ale obrońca Sanu chcąc wybić piłkę na rzut rożny, zrobił to tak niefortunnie, że ta wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza. Gospodarze mieli w pierwszej połowie dwie bardzo dobre okazje na wyrównanie, ale w bramce dobrze spisywał się Urbanek. Druga połowa również mogła dobrze rozpocząć się dla naszej drużyny. Hejnarowi udało się nawet trafić do bramki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej naszego napastnika. Chwilę później w polu karnym został sfaulowany Hejnar, jednak sędzia dopatrzył się symulacji naszego zawodnika i pokazał żółtą kartkę naszemu zawodnikowi. Decyzja ta wywołała burzę wśród naszych zawodników oraz trenera, który został odesłany przez sędziego na trybuny. Kilka minut później rozpoczął się koszmar naszego zespołu, który w przeciągu 15 minut stracił trzy gole. Wszystkie trzy padły po dośrodkowaniach z rzutów wolnych. Pierwszy gol wpadł po wrzutce ze środkowej części boiska, nasz bramkarz źle obliczył tor lotu piłki i zawodnik gospodarzy głową wpakował piłkę do siatki. 10 minut później gospodarze objęli prowadzenie. Tym razem rzut wolny z prawej strony boiska, nieprzypilnowany w polu karnym został jeden z zawodników Sanu, który uderzając piłkę głową, nie dał szans Urbankowi. Trzeci gol padł po bezpośrednim strzale zawodnika gospodarzy z 20 metrów. Niestety, tutaj również nasz bramkarz nie popisał się, puszczając piłkę pod rękami. Stracone gole podłamały nasz zespół, który kończył mecz w "dziewiątkę", po czerwonych kartkach (obydwie po dwóch żółtych) M. Guzika i P. Guzika. W 75 minucie po raz drugi nie popisał się sędziujący to spotkanie p. Baran z Brzozowa, który nie dopatrzył się dotknięcia piłki ręką w polu karnym przez defensora gospodarzy. Podziękowania należą się naszym kibicom, którzy mimo dosyć dalekiego wyjazdu, licznie wspierali nasz zespół.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - P. Guzik, Kubit, Lenik, K. Guzik - Wilk, Florczak (70 Pelc), Zajdel (85 Kuźnar), M. Guzik - Frydrych (85 Mazur), Hejnar

Sędziowali Baran, Janowicz, Opaliński. Żółte kartki: Hejnar, M. Guzik (2x), P. Guzik (2x). Czerwone kartki: M. Guzik (78, druga żółta), P. Guzik (85, druga żółta)