dzisiaj: 557, wczoraj: 1023
ogółem: 2 916 736

Guzikówka lepsza o jedną bramkę.

• autor: lksglowienka, 2016-05-03 21:26

W dzisiejszym spotkaniu 19. kolejki rozgrywek klasy "B" - grupy II, nasi seniorzy ulegli w derbowym spotkaniu na wyjeździe Guzikówce Krosno 1-0 (1-0).

więcej w rozwinięciu, fot. własne

Nasza drużyna, która po pięciu wiosennych kolejkach była najlepszym zespołem rundy rewanżowej, grała po raz pierwszy na wiosnę z zespołem z czołówki tabeli. W dzisiejszym meczu jedną z głównych ról odgrywał porywisty wiatr, który w pierwszej połowie pomagał grającym z jego przewagą gospodarzom. Mimo iż nasza drużyna próbowała stwarzać okazje, to nie miała jakiejś dogodnej okazji do zdobycia bramki. Najciekawiej było w 25 minucie, kiedy to M. Guzik próbował zaskoczyć golkipera Guzikówki, jednak piłka po jego strzale z 20 metrów, który nie wydawał się zbyt groźnym, odbiła się od poprzeczki. Jedyna bramka w meczu padła w 32 minucie. Gospodarze wykonywali rzut wolny z odległości 20 metrów. Po krótkim jego rozegraniu, piłka z prawej strony boiska trafiła do ich napastnika, który z bliskiej odległości nie dał szans Urbankowi. Po przerwie "z wiatrem" grała nasza drużyna, która zagrała odważniej, ale nie doprowadziła do wyrównania, mimo kilku okazji, głównie mających miejsce w polu karnym Guzikówki. Miejscowi natomiast stuprocentową okazję mieli natomiast zaraz na początku drugiej połowy, ale piłkę zmierzającą w kierunku długiego słupka po strzale jednego z ich graczy wybił Urbanek. Podsumowując, mecz wyrównany, jednak w głównej statystyce to Guzikówka okazała się lepsza i zainkasowała na swoje konto kolejne 3 oczka.