Wyjazdowe zmagania młodzieży.

• autor: lksglowienka, 2016-05-05 22:01

Po dwutygodniowej przerwie na boiska ligowe wracają nasi juniorzy, trampkarze i młodzicy, którzy w ten weekend rozegrają wyjazdowe spotkania.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

W ubiegłym tygodniu na naszych młodzików przypadła pauza w rozgrywkach klasy terenowej, teraz przyszła pora powrotu na boisko. Nasza najmłodsza drużyna uda się w najbliższy piątek 6 maja do Krościenka Wyżnego, gdzie zmierzy się w meczu 13. kolejki z rówieśnikami tamtejszego Wisłoka. Na jesień obydwie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Czy tym razem to nasz zespół sięgnie po 3 oczka, zdobywając tym samym pierwsze punkty na wiosnę? Mecz rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie GOSiR-u w Krościenku Wyżnym. Wyjazd zawodników o godz. 15:30 na rynku w Głowience. Sędziować będzie Mateusz Balasa.

Przed tygodniem pauza przypadła także na naszych juniorów i trampkarzy. W tą sobotę (7.05) zespoły prowadzone przez Mateusza Gumiennego rozegrają spotkania derbowe, z zespołami Orlewu Suchodół. Juniorzy zapewne będą chcieli zmazać plamę z jesieni, kiedy to niespodziewanie zremisowali bezbramkowo, natomiast celem trampkarzy na to spotkanie będzie poprawienie wyniku z pierwszej rundy, kiedy to nasza drużyna pokonała drużynę Orlewu 6-1. Mecze zostały zaplanowane na godz. 11:00 i 13:00 na boisku za lodowiskiem przy ul. Bursaki w Krośnie (niewykluczone, że dojdą zmiany dot. rozpoczęcia godzin meczów, tak więc informację dot. zbiórek zawodników i wyjazdu podamy w oddzielnej wiadomości). Sędziować będą Marek Kochanik i Mateusz Balasa.

Gorąco zachęcamy do kibicowania naszej młodzieżówce!!!