statystyki szczegółowe

Aktualności

Udana sobota juniorów i trampkarzy.

• autor: lksglowienka, 2016-05-14 15:11

Aż 14 bramek swoim rywalom zaaplikowali dzisiaj nasi juniorzy i trampkarzy, którzy podejmowali drużyny KS Szczepańcowa. Gorzej w piątkowym meczu powiodło się młodzikom.

więcej w rozwinięciu, fot. własne

W piątek 13 maja młodzicy podejmowali zespół Przełęczy Dukla, który znajduje się w czołówce ligowej tabeli. Niestety, nasza najmłodsza drużyna nie sprawiła niespodzianki i uległa rywalowi 0-5.

Natomiast dzisiaj swoje mecze rozegrali juniorzy i trampkarze, którzy w derbowych zmaganiach podejmowali zespoły KS Szczepańcowa. Obfite opady deszczu nie przeszkodziły naszym zespołom, które wysoko pokonały swoich rywali. Juniorzy wygrali 6-1 (3-1). W pierwszej połowie bramki strzelali: Kamil Rudny, Damian Liwosz i Kacper Guzik, a po przerwie rywala dobili Piotr Gajda, Maksymilian Samborowski-Zajdel i Kamil Pilat.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Pilat, Rudny, Winnicki, Płoucha (60 Samborowski-Zajdel) - P. Kucza, K. Guzik, Węgrzyn, Urbański (46 Gajda), Liwosz (46 J. Zajdel) - K. Kucza (46 D. Guzik)

Trampkarze mimo mało licznej kadry, to bez problemu pokonali swoich rywali. Do przerwy po golach Dawida Guzika i Krystiana Kopacza było 2-0, w drugiej połowie nasi zawodnicy strzelali jeszcze sześciokrotnie i ostatecznie wygrali 8-0. Bramki w drugich 35 minutach strzelali: Kamil Kucza (dwie bramki), Dawid Wilk, Kacper Pikul, Jan Niziołek oraz jeden gol samobójczy.

J. Wiszniewski - K. Wiszniewski, Buczek, D. Guzik (36 Kucza), Arendarczyk - Kopacz, Wilk, Niziołek, T. Zajdel, S. Guzik (50 M. Guzik) - Pikul

Sędziowali Kochanik, Rymarczyk, Wiśniowski.

Młodzicy swój kolejny mecz zagrają już w najbliższą środę 18 maja o godz. 17:00 u siebie z WKS Wojaszówka. Juniorzy i trampkarze w sobotę 21 maja zagrają wyjazdowe mecze z drużynami Przełęczy Dukla, którzy dzisiaj zapewnili sobie awans do klasy okręgowej.