Porażka młodzików z liderem, juniorzy i trampkarze jadą do...

• autor: lksglowienka, 2016-05-19 16:08
Porażka młodzików z liderem, juniorzy i trampkarze jadą do Dukli.

W środowym spotkaniu rozegranym awansem, nasza drużyna młodzików wysoko uległa liderowi rozgrywek, drużynie WKS Wojak Wojaszówka 0:8. Natomiast w sobotę 21 maja juniorzy i trampkarze zagrają wyjazdowe spotkania w Dukli.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Ostatnie spotkania juniorów i trampkarzy zakończyły się wysokimi zwycięstwami z KS Szczepańcowa. Teraz podopiecznych Mateusza Gumiennego czekają znacznie trudniejsze potyczki, gdyż zagrają na wyjeździe z zajmującymi aktualnie 1. miejsca w tabelach, drużynami Przełęczy Dukla. W poprzedniej kolejce najbliżsi rywale uzyskali promocję do klasy okręgowej, co ciekawe, drużyna juniorów z Dukli wygrała jak na razie wszystkie spotkania. Zespołom Przełęczy serdecznie gratulujemy awansu. Jednak w sobotę nasi zawodnicy nie będą chcieli tanio sprzedać skóry, mimo iż nie będą faworytami w tych pojedynkach. Czy być może nasze zespoły pójdą śladem seniorów i tak jak ich starsi koledzy w niedzielnym meczu z Lubatówką, również w sobotnich meczach młodzieżowcy sprawią miłą niespodziankę?

Mecze rozpoczną się tradycyjnie o godz. 11:00 (juniorzy) i 13:00 (trampkarze). Wyjazd zawodników autobusem na mecz o godz. 10:00 z rynku w Głowience. Zbiórka o godz. 9:45. Sędziować będą: Piotr Frankowicz i Ryszard Pękala.