dzisiaj: 2671, wczoraj: 1013
ogółem: 2 919 863

Dwór zdecydowanie lepszy.

• autor: lksglowienka, 2016-05-23 15:54

W niedzielnym spotkaniu 22. kolejki klasy "B"- grupy II seniorów, nasz zespół przegrał u siebie z Dworem Kombornia 0-3 (0-0).

więcej w rozwinięciu, fot. własne

Pierwszej porażki na własnym stadionie w rundzie wiosennej doznali nasi seniorzy, ulegając drużynie z Kombornii. Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona brakiem Piotra i Michała Guzików, jednak niedzielnej porażki nie należy usprawiedliwiać niepełną kadrą, a słabą dyspozycją drużyny, szczególnie w drugiej połowie. Do 30 minuty pierwszej części gry nasza drużyna radziła jeszcze sobie całkiem nieźle, mając nawet kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Później inicjatywę przejęli już goście i nie oddali jej do końca spotkania. Pierwsza bramka padła w 50 minucie, kiedy to napastnik gości w zamieszaniu podbramkowym przejął piłkę i strzałem z bliskiej odległości nie dał szans bramkarzowi. W 62 minucie Dwór podwyższył rezultat, kiedy to napastnik gości wyprzedził jednego z naszych defensorów i w sytuacji sam na sam z Urbankiem, uderzył w długi róg bramki, a piłka tuż przy słupku wpadła do siatki. Trzeci gol padł w doliczonym czasie gry i kolejny raz w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik Dworu, również uderzając piłkę po długim rogu, nie dał szans Urbankowi. Za tydzień naszą drużynę czeka bardzo ważny mecz z Jasionowem. Zawodników prosimy o poważne podejście do meczu, gdyż nie możemy sobie pozwolić na żadną wpadkę do końca sezonu.